piątek, 12 października 2012

Jestem uzależniona od...

Jestem uzależniona od ruchu i dobrego towarzystwa, a to wszystko mam pod nosem:) Dzisiaj post o miejscu wyjątkowym w którym spędzam czas prawie codziennie. Tak jak gotowanie kocham sport, cały czas muszę coś robić, przemieszczać się i próbować. 
W Zbrosławicach gdzie mieszkam ponad 3 lata temu powstał wspaniały klub Fitness. Jest wyjątkowy przez ludzi którzy tam pracują i ćwiczą. Zajęcia Fitness prowadzą dwie wykwalifikowane instruktorki - właścicielki które od samego początku stały się mi bardzo bliskie.  Uwielbiam uśmiechnięte osoby, a one zawsze takie są. Każdą z klientek traktują indywidualnie, zawsze są przygotowane do zajęć i co najważniejsze cały czas zmieniają formę ćwiczeń i szkolą się co sprawia że się nie nudzę - co było dość częste w innych miejscach. 
Najfajniejsze jest to że idąc tam nie muszę być ubrana jak z katalogu, nikt nie patrzy na mój tyłek czy urósł od wczoraj:), nikt mnie nie ocenia a takie zachowania zdarzyły mi się w dużych miejskich klubach.
Atmosfera tego miejsca to też przede wszystkim Panie które tam ćwiczą - są fantastyczne. Tutaj  nie liczy się wiek, stan portfela, prezentowana figura tutaj czerpie się radość jaką daje sport i towarzystwo wyjątkowych ludzi.

Dla wszystkich z moich okolic zachęcam do odwiedzenia Studia Urody M&M w Zbrosławicach przy ul. Wolności 92. Ćwiczymy od poniedziałku do czwartku zawsze o godz 19.00. Ważne jest też to że zajęcia trwają pełna godzinę a nie 45 min jak w innych klubach oraz że są bardzo przystępne ceny. Za karnet 12 wejść płacę 100 zł. Jest bardzo czysto, sprzęt jest nowy i co chwilę wprowadzane są urozmaicenia. A po takim wysiłku można skorzystać z innych atrakcji które oferuje tutejsze Studio Urody. Zapraszam do odwiedzin a poniżej przedstawiam zdjęcia z tego pozytywnego miejsca.

9 komentarzy:

 1. Ale tam super, szkoda, że u mnie nie ma takiego klubu. Też chętnie bym pochodziła :) tak więc zostaje mi jogging.

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie uzależnienia to ja popieram i również podzielam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie tak jak mówiłaś, wygląda na miłe miejsce. Tylko, zeby jeszcze mi sie tak chciało jak Tobie :(

  OdpowiedzUsuń
 4. w takim miejscu cwieczenia to czysta przyjemnosc:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Taki kobiecy raj- wszytko w jednym miejscu ; ) Zazdroszczę codziennego treningu, ja tez kocham i potrzebują ruchu w dobrym towarzystwie.. ale nie mam na to czasu : (

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też uwielbiam ruch, czasami jednak trudno się zmotywować i dobrze jest mieć grupę wsparcia ;) moją grupą jest pies który uwielbia biegać ;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. O jakie fajne miejsce! Szkoda, ze w zbrosach a nie w centrum TG, bo tez bym pocwiczyla, ale właśnie bez lanserstwa i oceniania mojego tylka ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetne miejsce, aż mnie kusi, żeby dojeżdżać z Zabrza, bo naprawdę ładnie, cena też w porządku :) poza tym spędzenie chwili w Twoim towarzystwie też zachęcające :)

  OdpowiedzUsuń

drukuj