poniedziałek, 11 sierpnia 2014

„NIE… ZWYKŁA KUCHNIA bo każdy jest inny” – moja pierwsza książka kulinarna

Kochani przedstawiam Wam moja pierwszą książkę kulinarną "NIE... ZWYKŁA KUCHNIA bo każdy jest inny". Powstała z miłości do gotowania, do fotografii i do ludzi. Cieszę się, że spełniłam swoje kolejne marzenie. Przyznam, że na ten projekt potrzebowałam czasu. Wydawane przeze mnie ebooki były doskonałą nauką, pozwoliły mi ustalić kierunek którym chce podążać, pomogły sprecyzować wygląd książki.
"NIE... ZWYKŁA KUCHNIA bo każdy jest inny"- to ponad 100 przepisów, gdzie każdy posiada alternatywę jak zabawić się smakiem, służy radą lub pokazuje jak totalnie inaczej go wykorzystać. Chciałam, aby każdy znalazł wersje smakową dla siebie bo przecież każdy z nas inaczej odczuwa smak:)

Książkę podzieliłam na 5 rozdziałów:
1. No to Start - gdzie podaje pomysły na przekąski, startery, dobre śniadanie
2. Zupy - wyjątkowe, słodkie i słone królowe stołu
3. Konkretnie - czyli treściwy obiad, ciepła kolacja...
4. Coś słodkiego - zdrowe słodycze, nietypowe lody czyli najlepsza cukiernia świata w Twojej kuchni
5. Na zdrowie - wypijmy za kolejne spotkanie :) przepisy na zdrowe napoje, koktajle itd...
mam nadzieję że Wam się spodoba :)

Oficjalna premiera odbędzie się 10 września 2014 r., a już teraz można ją zamówić przedpremierowo w Empiku - kliknij TUTAJ.

To słowa które napisałam aby opisać co znajduje się w środku.
"Kiedy miłość, ciekawość i tradycja spotykają się z kulinarną pasją, powstaje smak idealny – taka jest moja książka. Stanowię dowód na to, że nigdy nie jest za późno, aby odkryć w sobie kulinarne szaleństwo. Doprawiłam tę książkę miłością do jedzenia i pięknych obrazów. Nie… zwykła kuchnia – bo każdy jest inny to zbiór ponad 100 wyjątkowych, autorskich przepisów, pomysłów na nietuzinkowy lekki deser, porad, jak zabawić się smakiem, a przede wszystkim drogowskaz, jak zdrowo i łatwo gotować.
Każdy z nas jest inny, każdy inaczej odczuwa smak, dlatego przepisy traktują wszystkich indywidualnie i dla każdego skomponowałam jego ulubioną wersję. Porywam Cię w fascynującą kulinarną podróż, pokażę Ci wyjątkowy smak, zaciekawię Cię i zaskoczę!"

Kinga Paruzel
NIE… ZWYKŁA KUCHNIA bo każdy jest inny

8 komentarzy:

drukuj