środa, 28 stycznia 2015

Czekolada na gorąco – eliksir wybranych

Moje życie jest jak… czekolada. Każdy kawałek potrafi zaskoczyć i odkryć zupełnie nowy smak. Czasami czuję jak bardzo potrafi być gorzka, po czym odczekam chwilę i pojawia się słodycz. Tak jak w życiu – są kawałki, które są cierpkie i te, które uwielbiamy.
Kiedy trzymam w ręku kubek z gorącą czekoladą – trzymam w ręku moje życie, w którym tańczą rozbawione w parze radość i smutek, uśmiech i łzy, smak i niesmak. Uwielbiam moją gorzką czekoladę, jej aromat i smak.
I tak czekolada jak i życie nigdy mi się nie znudzi, bo to ja wnoszę do nich najważniejsze przyprawy: miłość, cynamon, szczęście, sól, uśmiech, rozmaryn, słodycz i miód. Czekolada eliksir wybranych!


healthy chocolate

2 komentarze:

 1. Wygląda bosko!

  Zapraszam do siebie! Dziś przepis na pyszne śniadanie - jajka w pomidorach!

  www.paczekwkuchni.blogspot.com

  Zapraszam!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekolada na gorąco jest pyszna i mi osobiście najbardziej smakuje zimą. Chociaż jak czasami mnie najdzie to również jestem w stanie wykonać muffinki czekoladowe https://wkuchnizwedlem.wedel.pl/przepis/muffinki-czekoladowe-z-cukierkami-z-mieszanki-wedlowskiej/ które najlepiej smakują z cukierkami z mieszanki wedlowskiej. Polecam spróbować każdemu to jeszcze nie miał okazji.

  OdpowiedzUsuń

drukuj