środa, 18 maja 2016

Sałatka z grillowanym kurczakiem

Łączy nas coś wyjątkowego. Obie kochamy słońce, ciepło, powietrze i grill. Każda z nas ma swoje wartości Kiedy tylko o niej myślę wiem, że zaraz się pojawi … na talerzu. Specjalne miejsce zawsze dla niej szykuję, a ona zawsze i tak znika ze stołu. Zdążyłam ostatnio zrobić jej zdjęcie – przedstawiam Wam sałatkę z grillowanym kurczakiem, żurawiną i dressingiem chia. Cóż za prezencja, cóż za smak, cóż za mistrzowskie wykonanie! To zdecydowanie królowa grillowego stołu!

Pokochaj olej rzepakowy:
Olej rzepakowy nie tylko dostarcza nam „dobrych” kalorii, ale także dzięki zawartym w nim składnikom (ALA z rodziny omega-3, LA z rodziny omega-6) wspomaga nas m.in. w prewencji chorób układu sercowo – naczyniowego, ponieważ przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.
Wspomniane wyżej kwasy tłuszczowe są również potrzebne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju dzieci.
Zatem każdy pomysł jak przemycić je do organizmu jest warty uwagi
Ale oprócz wartości żywieniowych dodatek oleju np. do sałatek sprawi, że nasze składniki będą się pięknie błyszczeć i przyswoimy więcej witamin, wszak jak pamiętamy ze szkoły witaminy A, D, E i K rozpuszczają się w tłuszczach!


tekst alternatywny

1 komentarz:

  1. Widze ze twój blog chyba nic dla ciebie nie zarabia, a możesz połączyć swoją pasję z dodatkowym zarobkiem. Nawet jeśli masz tylko 100 wizyt dziennie, i tak możesz zarobic niezla kase, wpisz sobie w google - jak zarobić na blogu drugą wypłatę

    OdpowiedzUsuń

drukuj