czwartek, 11 sierpnia 2016

Sałatka z czarnej soczewicy

Jestem ogromną fanką kasz, ziaren, strączków i nasion. Dzisiejsza sałatka jest tego dowodem. W moim domu jest mnóstwo płóciennych worków z różnymi ziarnami – używam ich do dań głównych, na słodko i do sałatek. Soczewica beleuga to zdecydowanie moja faworytka. Jedyny jej mankament to to, że dłużej się ją gotuje. Przygotowuję wtedy większą ilość i mrożę aby dodać np. do zupy. Na ciepło jak i na zimno smakuje super. Poza tym przepięknie wygląda na talerzu. Dla odważnych polecam czarną pastę – postaram się ją kiedyś przedstawić na blogu – miksuję czarną soczewicę z tahiną i chili – podaję ze świeżym selerem i ogórkiem lub po prostu na razowym pieczywie. Piszę dla odważnych gdyż większość osób dziwnie reaguje na ten kolor jedzenia, dopiero robiąc kęs doświadcza czegoś wyjątkowego. Tak też jest z tą sałatką. Spróbujcie sami.


tekst alternatywny

2 komentarze:

 1. Great article. I read this article properly. This is one of the best posts. Thanks sharing this article
  Redbubble,Spreadshirt uk,teefury coupon,t shirt hell,threadless us
  Teespring coupon,Teepublic coupon,80stees coupon codes

  OdpowiedzUsuń
 2. Forza88 merupakan sebuah situs terpercaya yang bisa kalian kunjungi dan mainkan beberapa permainan di forza88. Dari segi keamanan sudah dapat dipastikan kalau forza88 termasuk situs yang aman dan terpercaya. Kenyamanan member merupakan prioritas dari forza88.

  Banyak sekali pilihan permainan pada forza88 yaitu :

  - slot
  - casino
  - games
  - sport

  Banyak sekali macam - macam promo menarik yang disuguhkan oleh forza88 untuk setiap member yang sudah mendaftar di situs kami. Beragam jackpot pun sudah menanti kalian yang telah bersedia mendaftar dan bermain di agen terpercaya Forza88 ini.

  OdpowiedzUsuń

drukuj